• Новак
Battlefield 4 (PC DVD) - Limited Edition

Battlefield 4 (PC DVD) - Limited Edition

DEN 256.80

Достапност
Достапно за нарачка

Само во бојното Поле, може да ви искуство Levolution, менување на пејзажот во реално време, со интерактивна средина која реагира на вашиот секој потег, да се обезбеди да нема два натпревари се уште слично.Само во бојното Поле ќе се најде на стравопочит-инспиративна енергија на следната генерација Смрзнатини 3 мотор, доставување неспоредлив визуелни и аудио верност, супериорна карактер анимации и динамичен уништување.Само во бојното Поле може да се доживее неверојатен ниво на сите од војната, тоа не ви дава слобода да се игра за да се вашите силни страни и издлаби вашиот пат кон победата.Само во бојното Поле дали вие ја имате моќта да доминираат земја, воздух и море, со новото, интензивна на база на вода возило борба.Само во бојното Поле ќе доведе вашиот тим во Командант на Владата, каде што ќе се земе точка и да се сврти на плимата на битката од работ на вашиот седиште или сте во движење со вашиот таблет.Платформа За Прикажување : PC | Издание : Limited Edition.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат