• Новак
Фантом од Операта, OBC, Бродвеј playbill + Сара Brightman, Мајкл Crawford, Џуди Kaye

Фантом од Операта, OBC, Бродвеј playbill + Сара Brightman, Мајкл Crawford, Џуди Kaye

DEN 2374.80

Достапност
Достапно за нарачка

Мајкл Crawford.Сара Brightman.Џуди Kaye.Cris Groenendaal.Стив Barton.на Playbill Од Бродвеј Продукција на Фантом од Операта Музика од : Ендрју Лојд Webber; Книга од : Ричард Stilgoe, Ендрју Лојд Webber; Стихови од : Чарлс Харт ; Режија на Харолд Принцот; Музички Стоп и Кореографија од Gillian Lynne февруари , 1988 Филмот, Мајкл Crawford Џуди Kaye Сара Brightman Стив Barton , Cris Groenendaal Никола Wyman , Лејла Мартин Давид Романо................Ова списание е во одлична состојба, за тоа е возраст.погледнете фотографии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат