• Новак
(1/2 ID x 5/8 OD x 50 ft, СИНА) HydroMaxx Флексибилни Не-Токсични BPA Free Проѕирен Обоени Винил Цевки

(1/2 ID x 5/8 OD x 50 ft, СИНА) HydroMaxx Флексибилни Не-Токсични BPA Free Проѕирен Обоени Винил Цевки

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Проѕирен обоени ѕид овозможува лесно инспекција & проток видливост.Многу Флексибилни - идеален за работа во ограничени области.Дозволи инсталерот да се направи мазна тесни се врти.Заштедува време и труд Брегот На Тврдоста.Отпорни на Хемикалии.Не-означување не-проводници и силиконски слободни.Мазна Внатре и Надвор - Овозможува Неограничен Проток.Не-Токсични ПВЦ Tubing Can биде Пареа Sterilized.Произведени во ФДУ и USDA Стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мека водовод 1-10Meters Храна Одделение Перисталтиката Пумпа Цевка Силикони Цевка Цевка Цевка Внатрешен Дијаметар

Карактеристики на производот : висок адсорпција изведба, добра термичка стабилност, хемиска стабилност

DEN 1920.00