• Новак
2022 Излет - Планер 2022 со Неделен & Месечни се Шири, Јан 2022 - Декември 2022, 6.25 × 8.3, Твин-Жица Обврзувачки, Круг Агол, Внатрешниот Џеб, Табови

2022 Излет - Планер 2022 со Неделен & Месечни се Шири, Јан 2022 - Декември 2022, 6.25 × 8.3, Твин-Жица Обврзувачки,

DEN 179.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔ ПРЕГЛЕД - Ова 2022 излет е од Јануари. 2022 - Декември. 2022, 6.25" x 8.3" (А5 Големина), кој 12 месеци на месечни и неделни страници за лесно година планирање.Премиум квалитет ги опфаќа и твин-жица обврзувачки, метал лежеше-рамно спирални обврзувачки, одлична текстура, со класичен и стилски комбинации на изглед. ✔ МЕСЕЧНИ - Секоја месечна ширењето на оваа 2022 излет содржи преглед на месец и белешки дел.Издржливи обложени јазичиња dividers се долготрајни и се направи пристап до информации бриз. ✔ НЕДЕЛНО - Неделно шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ. ✔ ОПРЕМЕН - А5 Планирање Страници Флексибилни Покрие Брз Референтни Информации Годишен Преглед Печатени Изданија (не се познати) Празници Контакти Држави, Метрополи и Време Зони Твин-жица Обврзувачки. ✔ ПРЕМИУМ ДЕБЕЛА ХАРТИЈА - Бела хартија, подебели во 20% од нормалното, на хартија на овој излет е мастило-доказ и е дизајниран за да се избегне feathering.Архивскиот квалитет на страници направени од киселина-слободен хартија, отпорни од штета од светлина и воздух.Датуми : Јануари. 2022 - декември. 2022. Големина : 6.25 во × 8.3 во.Боја : Класичен сива боја.Употреба : дневен ред, благодарност весник, календар, класа и распоред за состанок состаноци, цел и планирање, личен организатор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Свадба Планер Книга и Организатор за Невести со Подарок Кутија | Ангажирање Подарок за Парови | Hardcover Булчински

Исто така, ќе најдете дел за вас за да снимате вашите спомени од најголемите ден од вашиот живот, заедно �

DEN 719.76

2022 О7 Неделно Излет Лаптоп,Џеб Месечен Календар Излет 365 Дена Неделен Распоред Организатор Нова Година Подароци(Црна)

На вештачка кожа случај е издржлив, водоотпорен и може да се заштити внатрешната страници многу добро.Н�

DEN 693.60

FOLA 2022 Излет 2022 Планер:Академски Неделно & Месечна Излет Календар Распоред Организатор|Јан.2022 до Декември.2022,5.7x8.3,СТП

НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор

DEN 2294.40