• Новак
Обединетите Медали, Затоа Што Може Да Спортски Медал Ги Прикаже | Челик Носителот Рек | Ѕид Рамка

Обединетите Медали, Затоа Што Може Да Спортски Медал Ги Прикаже | Челик Носителот Рек | Ѕид Рамка

DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот ќе безбедно држете го вашиот целосен медал за собирање и го надмине алтернативи направени од други материјали.Вие работеше напорно за нив, па зошто да не ги прикаже со гордост?Нашиот носител на медал ќе им помогне. 3 мм најлон изолација се задржи вашата медал закачалка на удобно растојание од ѕид, што го прави полесно да се откажам, се движат, и полетување на вашиот медали!Оваа дистанца, исто така, додава волумен и општи визуелна жалба.8" / 300мм (има до 30-36 медали) Големи : 16.ДРЖИ ДО 48 ОДЛИКУВАЊА : медал носителот на екранот има 3 барови за вашиот спортски и постигнување медали.Професионално дизајнирани и ласерски сече на висок квалитет на челик, медал екранот може да се одржи вашата колекција на награди.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ : 430mm 112mm x / 16. Обединетите Медали, ЗАТОА што МОЖЕ да медал екранот закачалката е најдобро место за трка вашиот медали и конкуренција за награди!Ние веруваме дека вашиот медали би било подобро ако се чуваат надвор од шкафот или биро фиока.9" / 430mm (има до 45-50 медали) - се Произведува во Европа - контрола на Квалитетот селектирани Од 2017, ние производство на високо квалитет на објектите за љубителите на сите спортови : трчање, пливање, велосипедизам, триатлон, гимнастика, уметничко лизгање, кошарка, фудбал, фудбал, хокеј на мраз, бејзбол, софтбол, тенис, бадминтон, pickleball, cheerleading, танц, стрелаштво, боречки вештини, борење, powerlifting, и многу повеќе!Нашата продавница избор карактеристики медал полици за сите возрасти, мажи и жени, возрасни и деца, момчиња и девојчиња, татковци и мајки!Денес, нашата метални производи ги красат ѕидовите на илјадници спортисти во повеќе од 50 светски земји, помагајќи им да ги чувате своите медал колекции во уредни и организиран начин, и се покажа дека за да биде совршен производ за лична употреба или како подарок за спортски пријател.СТИЛСКИ ИЗГЛЕД : Трајни мат црвена боени со мат ефект се користи за да се постигне стилски и спортски изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат