• Новак
Шах Пешак, Мал Шаховски Пешак во Собата, Универзалната се Сечат Парчиња Пешак, Десктоп Шарени Игра на Табла за Дома Подарок Chessman Комплет Додатоци Игри

Шах Пешак, Мал Шаховски Пешак во Собата, Универзалната се Сечат Парчиња Пешак, Десктоп Шарени Игра на Табла

DEN 1687.20

Достапност
Достапно за нарачка

Исклучителна шаховски фигури, се чувствуваат удобно, удобен за носене. 100% сосема нов и висок квалитет, и дизајнот е модерен.Добро шах игри за сите возрасти додадете многу на забава во вашиот живот.Погодна за внатрешна и надворешна активности, па дури и патување.Погоден за одбор игри за 2 или повеќе луѓе. 100% сосема нов и висок квалитет, и дизајнот е модерен.Исклучителна шаховски фигури, се чувствуваат удобно, удобен за носене.Добро шах игри за сите возрасти додадете многу на забава во вашиот живот.Погодна за внатрешна и надворешна активности, па дури и патување.Погоден за одбор игри за 2 или повеќе луѓе.Спецификации : Состојба : Бренд New Color : Покаже како Picture Material : Plastic Chessman Големина : Години : Висина 2.3 см/0.9 in Diameter 1.8 cm/0.7 in Package Листата : 16 * Пластични Chessman 1 * Коцки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чорапи Жените Чорапи Теле Чорапи Зима Топлина Секојдневен Мека Возрасни Чорапи Дома Чорапи Зима Подароци Тепих

Полиестер,Spandex,Волна.Стилски стил и боите на овие подигање чорапи за жени може лесно да се следат секојд

DEN 144.48

Охајо Подароци Пиво Стакло, Охајо Тематските Патување Подарок Сувенири 15oz Пивце Стакло со Охајо Форма, Најдобрите

Специјален Дизајн На Охајо државата дизајн сигурно ќе ви amaze вашите пријатели или роднини кои беа топли

DEN 719.76

Ајде да се Задржи на Минимум Денес Пиво Стакло, Смешни Пиво Подарок за Жени Мажи Пријатели Мама Тато свој колега

Не само што е смешно подарок идеја за роденден, годишнина, забава, Денот на Таткото, Божиќ, исто Така, одл

DEN 525.84