• Новак
Граѓанското Инженер Подарок - Граѓански Инженер Кригла Пиво - Ништо Цивил За Оваа Инженер - Пиво Стакло

Граѓанското Инженер Подарок - Граѓански Инженер Кригла Пиво - Ништо Цивил За Оваа Инженер - Пиво Стакло

DEN 550.80

Достапност
Достапно за нарачка

24 мл.Спорт Стакло Tankard Кригла Пиво со starburst дизајн на дното е совршен за вашиот омилен пијалок.Ласерски Гравирани Не Обоени Уметноста Овој стил на кригла пиво е многу издржлив и е омилен кригла пиво за многумина.Овој традиционален стил пиво стакло е великодушно големина, со многу простор за пиво или било кој друг избор на пијалоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачно изработени Кригла Пиво ТАТКО ГОРИВО Дабово Дрво, од не ' Рѓосувачки Челик Првенство Врежан Природни Еко-Пријателски

Рачно изработени кригла пиво направен од дабово дрво, обоени со мирис боја на природна сенка.Врежан се с

DEN 731.52

Голема Кригла Пиво во Кригла Креативни Керамички Извајани Кригла Уникатен Кафе со Рачка за Пиво Кафе или Пијалок

Дизајниран за секојдневно живеење и забавни лесен за употреба и чување.Уникатен обликувана форма; 630ml / 2

DEN 1824.00