• Новак
Пиво Пиење Кригла Првенство Подарок T-Shirt - Треба Огромен Чаша Пиво Пиво Шега Смешно Подароци - Филџани Кафе Чаши Кошули

Пиво Пиење Кригла Првенство Подарок T-Shirt - Треба Огромен Чаша Пиво Пиво Шега Смешно Подароци - Филџани Кафе

DEN 382.80

Достапност
Достапно за нарачка

Заврши Вашиот Вистински Подарок Маичка во Шега Смешно Замолчени Шега Подарок Маичка Кутија .Што ќе се Случи Ако Мојот Роденденски Подарок Т-Маица е Оштетен? .тука се уникатен Подарок Маичка идеи за татко дека тој ќе мислат дека се сериозно кул и корисни.ВИСОК-КВАЛИТЕТ 11 OZ.КЕРАМИЧКИ БЕЛА КРИГЛА - Печатење На Двете Страни.Чаши има премија тешко грб, кој обезбедува јасни и енергична репродукција на боите сигурни дека за да траат со години.Совршен за сите топла ORCA Слој; 3.7 H x 3.7 W x 3.2 D ; 10.2 Обемот 100% чиста бела керамички одличен Подарок Маичка идеја за кафе зависници кои ќе го цениме за години.Голем разговор стартер - печатени на двете страни.Прифатлива цена и елегантен во исто време.Најсмешните креативните мали подароци ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ЗАГАРАНТИРАНИ!Вашето мислење е важно за нас!Ако не сте задоволни тогаш ние не сме среќни!Ние сме секогаш тука да ви помогнеме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачно изработени Кригла Пиво ТАТКО ГОРИВО Дабово Дрво, од не ' Рѓосувачки Челик Првенство Врежан Природни Еко-Пријателски

Рачно изработени кригла пиво направен од дабово дрво, обоени со мирис боја на природна сенка.Врежан се с

DEN 731.52