• Новак
Смешни Dietitian Подарок - Dietetics Кригла Пиво - Нутриционист Подарок - Пиво Стакло - Да Јадат Вашиот Friggin' Влакна

Смешни Dietitian Подарок - Dietetics Кригла Пиво - Нутриционист Подарок - Пиво Стакло - Да Јадат Вашиот Friggin'

DEN 584.88

Достапност
Достапно за нарачка

16 оз.Спорт Стакло Tankard Кригла Пиво со starburst дизајн на дното е совршен за вашиот омилен пијалок.Ласерски Гравирани Не Обоени Уметноста Овој стил на кригла пиво е многу издржлив и е омилен кригла пиво за многумина.Овој традиционален стил пиво стакло е великодушно големина, со многу простор за пиво или било кој друг избор на пијалоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачно изработени Кригла Пиво ТАТКО ГОРИВО Дабово Дрво, од не ' Рѓосувачки Челик Првенство Врежан Природни Еко-Пријателски

Рачно изработени кригла пиво направен од дабово дрво, обоени со мирис боја на природна сенка.Врежан се с

DEN 731.52