• Новак
Немилосрдните Тактички Бранителот Кожа IWB Holster - произведено во САД - за S&W M&P Shield | Глок 17 19 22 23 32 33 43 | Спрингфилд XD & XDS | Плус Сите Слична Големина Пиштоли

Немилосрдните Тактички Бранителот Кожа IWB Holster - произведено во САД - за S&W M&P Shield | Глок 17 19 22

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рачно изработени од страна на Американски Занаетчии за Вистински САД Bullhide Кожа!Американската направени со Американските Гордост!Без синтетички материјали или евтини маса-пазар производство.Поддржани од страна на Немилосрдните Тактички е Доживотна Гаранција!Носат најдобри IWB Holster со доверба за остатокот од вашиот живот.Со квалитет Американски Направени изградба доаѓа и голема издржливост.Тоа е причината зошто ние може да понуди Доживотна Гаранција на секој кожа производот што го продава.Одговара на Повеќето Полна Големина & Компактен Пиштоли во 9 MM, .40 & .45! Глок 17 / 17 L / 22 / 31 Глок 19 / 19 X / 23 / 32 Глок 26 / 27 / 33 Глок 43 S&W SD9 / SD40 H&К VP9 / VP40 S&W M&P Штит (9mm, .40 и .45) Sig Sauer P226 / P229 / P250 Спрингфилд XD, XDS, XDM Бик 111 / 140 Милениум G2 / G2 C Ќе ги собере многу модели за да ги листа сите!!.Велат дека Нема да Евтини Најлон Футроли!Зошто да се решат за да се полоши од најлон или од имитација на кожа кога ќе може да имаат Вистински Направени во САД Bullhide кожа holster со нашата целосна Доживотна Гаранција?.Дизајниран за Оптимални Перформанси и Максимална Удобност!Здрав сигурен и форма-опремени за лесна и ефикасна прикривање и брз и сигурен пристап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат