• Новак
Ade Напредната Оптика rd3-015 - 4MOA Црвена Точка Микро Мини Рефлекс Очите со 40000 на животниот Век на Батеријата за Пиштол и Пушка

Ade Напредната Оптика rd3-015 - 4MOA Црвена Точка Микро Мини Рефлекс Очите со 40000 на животниот Век на Батеријата

DEN 2380.80

Достапност
Достапно за нарачка

27" Висина.Нова Производство направи неколку improvedments од првичната ослободување во Јануари 2019 Нови напредни батеријата технологија дава до 3000 часа на светла поставување и до 40k часови на Низок амбиент со до 2032 Батеријата(Вклучени).Големина на овој црвена точка не седат во пре-сече. Секој пат кога ќе го вклучите dot тоа останува ист б rightness ниво последен пат тоа беше исклучен.By барање фидбек од двете клиенти и крајните корисници, Ade Напредната Оптика беше во можност да се надминат предизвиците на новата компанија често се соочува кога ќе влезат на глобалниот пазар и индустрија, особено оној што се конкурентни како на снимањето, лов, и на отворено индустрија.Тоа само се вклопува mouting плоча што ја ЗАМЕНИТЕ сијаличката поглед.Во текот на овој период, Ade Напредната Оптика почна да прима барања од бројни клиенти за пристап до прифатлива, висок квалитет на производи за кои Ade Напредната Оптика беше способен да ја producing.Функција 1 М К А ветрот возраст и висина усогласувања со коишто се слушаат кликнете.Тоа само се вклопува Пиштол дека треба монтажа плоча за да го замените задниот поглед.Исто така, може да се користи со голем дострел пушка опсег за совршена Копија Систем.Тоа одговара на Лекар/Вител Отровот стапало/завртка шема.Шок доказ,Магла доказ и Водоотпорен за 30 минути под 4ft вода.RD3-015 е различна од другите ADE модели како што се RD3-006,RD3-009,RD3-012,RD3-013 што имаат исто стапало како Вител Отров,Burris Fastfire,Meopta, Docter,Увид.Доаѓаат со монтажа плоча за picatinny железница.Дополнителна монтажа плочи за hunguns продава одделно.Топ оптоварување на системот, не треба да се отстрани пред да се смени батеријата.Оваа црвена точка исто така може да се користи со голем дострел пушка опсег за совршена Копија Систем.Тоа само му одговара на монтажа плоча замена на заден поглед на врвот на слајд(не во пред-намалување на).4" Ширина x 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат