• Новак
Пирсинг Игли,Нова Ѕвезда Тетоважа 5pcs 16G Мерач Челик Катетер Пирсинг Игли Снабдување

Пирсинг Игли,Нова Ѕвезда Тетоважа 5pcs 16G Мерач Челик Катетер Пирсинг Игли Снабдување

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.ВИСОК КВАЛИТЕТ на - Секое катетер пирсинг игла е направен од најдобрите одделение 316 L хируршки нерѓосувачки челик.Вакуум пакет и игла главата е со гума за заштита. 2.ПАКУВАЊЕ, ВКЛУЧУВАЈЌИ - Секој пирсинг комплет вклучува 5pcs 16 G пирсинг игли IV катетер игли.IV Катетер Игла е Индивидуално Спакувани & пред-стерилни со E. O. гас. 3.ШИРОКО се КОРИСТИ - Пирсинг Игла Лесно да се Работи,Тоа е погоден за уво пирсинг,усна,брадавица,веѓа,папокот,јазик,нос и други делови од телото,316 L не ' рѓосувачки челик, нема лоши реакции. 4.ЛЕСНО ДА се РАБОТИ - На катетер игли се лесни за работа, строга контрола пред испраќање.Teri-Beveled висок степен на еднократна употреба професионални пирсинг игли. 5.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања во врска со нашето Уво Пирсинг на Нос Игли Само едноставно да го вратите за целосна наплата или размена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат