• Новак
HUSKY (Јачина на Човек) - Fabu Eyelash Продолжување Tweezer

HUSKY (Јачина на Човек) - Fabu Eyelash Продолжување Tweezer

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Fabu пинцети се изведуваше од Високо-Квалитет Хируршки Нерѓосувачки челик (HQSS).LASH ШЕФ ОДОБРЕН : Како колеги lash уметници и техничари знаеме разликата висок квалитет на алатки и материјали правите кога сте lashing за живеење.Клиентот безбедност е секогаш #1!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Zizzili Основите Елита Серија Укажа помош на пинцета - Остри Прецизност Совети + Хируршки Одделение од Нерѓосувачки

ЕКСПЕРТ Е ИЗБОР; ZB Елита Серија Укажа помош на пинцета се дизајнирани со професионална во умот.Обликува

DEN 455.76

2 ПАРЧИЊА 4 Инчен Професионални Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Директно Форцепс и Криви Совет Пинцети Мултифункционален

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : Околу 10 cm / 4 инчен Пакет : 2 buc за секоја цел ( 1x дир

DEN 287.28