• Новак
Кристал Берач ги Собереш Алатка Восок Замена Додаток за Двојна Заврши Восок Помине Rhinestones Берач Молив Dotting Пенкало Пакување од 2, HJ-NA110, Бела

Кристал Берач ги Собереш Алатка Восок Замена Додаток за Двојна Заврши Восок Помине Rhinestones Берач Молив

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет Тип : Восок Кристал Собирачи.Материјал : Восок; Облик : Конус; Боја : Бела.Функција : Резервни Делови за Двојна Заврши Восок Помине Rhinestones Берач Молив.Големина : прибл.1.3 xcm(Дијаметар) x 2.6 cm(Висина).Употреба : Помине Уметност Rhinestones Камења ги Собереш Алатка.Карактеристики : - 100% нов мало и висок квалитет - Количина : 2 парчиња/пакет - восок совет е за подигање на камења - Авто леплив восок совет го прави rhinestones ставање на природни нокти лажни нокти, на доградба на акрилни нокти полесно и попрецизно - ги Зачувате вашите пари : Одлична Замена - Корисна и Практична настава : Лесно подигање rhinestones, бисери, скапоцени камења и други 3d декоративни службеници Спецификација : - Боја : Жолта - Тежина : 2g/парче - Size : прибл.1.3 xcm(Дијаметар) x 2.6 cm(Висина) Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн.Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness.Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме.Пакетот Вклучува : - 1 x 2 парчиња/пакет - answer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 ПАРЧИЊА 4 Инчен Професионални Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Директно Форцепс и Криви Совет Пинцети Мултифункционален

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : Околу 10 cm / 4 инчен Пакет : 2 buc за секоја цел ( 1x дир

DEN 287.28

G. S Прецизност Tweezer Сет,10 Парчиња Најдобри ESD Пинцети Сет од не ' Рѓосувачки Челик Долги Пинцети со Криви,Посочи,Чудни

G S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.Боја : ( Црно ).Г.S Прецизност Tweezer Сет,10

DEN 148.56