• Новак
G. S СТОМАТОЛОШКИ Scaler со Лондонскиот Колеџ TWEEZER Плус Стоматолошки Огледало со Рачка. Комплетен Стоматолошки КОМПЛЕТ. Солидна Нерѓосувачки Челик. Целосно AUTOCLAVABLE

G. S СТОМАТОЛОШКИ Scaler со Лондонскиот Колеџ TWEEZER Плус Стоматолошки Огледало со Рачка. Комплетен Стоматолошки

DEN 597.60

Достапност
Достапно за нарачка

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ SCALER СО ЛОНДОНСКИОТ КОЛЕЏ TWEEZER ПЛУС СТОМАТОЛОШКИ ОГЛЕДАЛО СО РАЧКА.КОМПЛЕТЕН СТОМАТОЛОШКИ КОМПЛЕТ.СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ЦЕЛОСНО AUTOCLAVABLE.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ SCALER СО ЛОНДОНСКИОТ КОЛЕЏ TWEEZER ПЛУС СТОМАТОЛОШКИ ОГЛЕДАЛО СО РАЧКА.КОМПЛЕТЕН СТОМАТОЛОШКИ КОМПЛЕТ.СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ЦЕЛОСНО AUTOCLAVABLE.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 ПАРЧИЊА 4 Инчен Професионални Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Директно Форцепс и Криви Совет Пинцети Мултифункционален

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : Околу 10 cm / 4 инчен Пакет : 2 buc за секоја цел ( 1x дир

DEN 287.28

Zizzili Основите Елита Серија Укажа помош на пинцета - Остри Прецизност Совети + Хируршки Одделение од Нерѓосувачки

ЕКСПЕРТ Е ИЗБОР; ZB Елита Серија Укажа помош на пинцета се дизајнирани со професионална во умот.Обликува

DEN 455.76