• Новак
Прецизност Лични Чешлање Поставите Професионални Cynamed Квалитетни Нерѓосувачки Челик Луксузни Пинцети + Помине Режа Совршен за Ingrown Коса, Веѓа Косата, Носот и Лицет?

Прецизност Лични Чешлање Поставите Професионални Cynamed Квалитетни Нерѓосувачки Челик Луксузни Пинцети + Помине

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅СОВРШЕН ЗА ОНИЕ КОИ СЕ НЕЖНИ ОБЛАСТИ!! - На екстремна прецизност и острина на нашите splinter пинцети се совршени за Нос/лицето коса и за Бикини линија и сите нежни области.Со УЛТРА СИЛЕН СТИСОК тие ќе ги собереш на најмалите индивидуални коса без НАПОР што стандард пинцети не ќе биде во можност да се дојде до. ✅ЦЕЛОСНО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ! - Никогаш не се справи со евтини квалитет пинцети повторно!Нашите медицински одделение квалитет пинцети ќе не виткајте или misalign за време на употребата, што ги прави одлично да се користи како ingrown коса пинцети, веѓа помош на пинцета.Нашите pointy завршува сретне само совршен, па лесно можете да зафат било коса, од бебе казна за да се крупни, прв од СТРЕС БЕСПЛАТНО!. ✅ПОЈАСНИ, НЕСПОКОЈОТ УБАВА КОЖА, ГАРАНТИРАНО!!Со нашите ПРЕЦИЗНОСТ TWEEZER СЕТ ќе забележите многу ПРВ ПАТ, драматична разлика во перформанси во споредба со било која друга продавница бренд со помош на пинцета.Велат "NO MORE" на оние досадни скитници влакната!!. ✅КРАЈНАТА ВРЕДНОСТ ПРЕМИЈА ПАКЕТ - Остварување на еднократна инвестиција во нашите Четири Парче сет на професионални ПРЕКРАСНИ ТИТАНИУМ СИНА или ЦРНА пинцети и никогаш нема да се вратам и да евтини продавница бренд. ✅ПАТУВАЊЕ ВО СТИЛ со Нашите високо квалитетни заштитна faux кожа случај кој ќе го задржи вашето веѓа комплет за чистење и е подготвен за користење.Идеални за патување, како што само може да се фрли поставите во вашиот багаж.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Веѓа Пинцети Поставите Стручна помош на пинцета Сет од не ' Рѓосувачки Челик Стручна помош на пинцета Убавина

Подарок идеја : Коса, Удирање Алатка е одличен подарок за вашата девојка, сопруга, сестра или други луѓе �

DEN 1060.80

Zizzili Основите Елита Серија Укажа помош на пинцета - Остри Прецизност Совети + Хируршки Одделение од Нерѓосувачки

ЕКСПЕРТ Е ИЗБОР; ZB Елита Серија Укажа помош на пинцета се дизајнирани со професионална во умот.Обликува�

DEN 455.76

G. S Прецизност Tweezer Сет,10 Парчиња Најдобри ESD Пинцети Сет од не ' Рѓосувачки Челик Долги Пинцети со Криви,Посочи,Чудни

G S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.Боја : ( Црно ).Г.S Прецизност Tweezer Сет,10

DEN 148.56