• Новак
Нерѓосувачки Челик Коса Совет Tweezer - Најдобар Професионална Прецизност Веѓа Пинцети,Хируршки Одделение од Нерѓосувачки Челик за Црни дијамант дизајн Професионалн

Нерѓосувачки Челик Коса Совет Tweezer - Најдобар Професионална Прецизност Веѓа Пинцети,Хируршки Одделение од

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ергономски Дизајниран – Има вратило, со широк рамна површина да се даде максимална контрола и удобност.Совршено подреден во средина, рака-поднесе совети кои го зграби секоја коса, во секое време.Чудни Совети се прилагодени да прецизност веѓата чешлање и сите круг употреба.Ќе забележите драматична разлика во перформанси во споредба со продавницата купи помош на пинцета.Новиот шупливи лак дизајн, им Даде на вашите најблиски со подарок на една убава пар на модерни, елегантни пинцети дека ќе ги направи фрли своите стари оние надвор!.Кажете збогум на фрустрацијата на вашите стари веѓа пинцети и се восхитуваат на совршено подреден во средина совети на вашиот нов Сребро помош на пинцета.Совршено калибриран притисокот за поголема контрола и стрес слободни tweezing ритуал.Нерѓосувачки челик коса совет дизајн кој е издржлив и лесен за чистење.Вие никогаш не ќе треба уште еден пар на помош на пинцета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат