• Новак
NIB 6603 Кафе Соништа Дрво на Плакот

NIB 6603 Кафе Соништа Дрво на Плакот

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прикажува во кујната, пауза соба, или секаде каде што вашиот кафе станица може да биде.Симпатична малку знак е совршен мал потсетник да се запре, затворете ги очите и дишете..во мирисот на кафе!Едно мало парче од рајот, со само еден здив.Лесни, Виси околу 13 инчи од врвот на жица до дното на знак.Жица е прилагодлив врз основа на личен избор.Одличен подарок за соработници, пензионери, или дури и учител.Свадба регистар идеи ~ Одличен подарок идеи за кафе љубовници.Позитивна афирмација за да бидат присутни во сегашноста.Кафе Љубители совршен подарок.Мали притисне дрво знак.Совршен за кујна декорација или на работното место.Секое тело сака мирисот на кафе!Лесни и слатки како копче, оваа дрвени стил плак е светла и cheery потсетник да уживаат во малите работи во животот.Едноставно во стил, изјавата ќе активира сетилата на сè кафе!На метал се користи за да се откажам знак е здрав, но свитливи за решавање виси должина за помали простори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат