• Новак
FUNORNAM 8 Дупки Lash Пинцети Складирање Носителот Застане за Lash Проширување, Акрилик Eyelash Пинцети Мермер Екранот Кутија Организатор со Прашина Доказ Покрие сочинуваат А

FUNORNAM 8 Дупки Lash Пинцети Складирање Носителот Застане за Lash Проширување, Акрилик Eyelash Пинцети Мермер

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

★【Clamshell Дизајн】Едноставна флип дизајн држи вашиот lash пинцети безбедно и чисто, како и youself од добивање појдов од нив. ★【8 Дупки Дизајн】Пинцети совршено се вклопува во овој сопственикот и го чува организирани правилно,Овој пинцети носител е корисно за OCD организаторот. ★【Материјал】Направени од премиум акрилик со marbling декорација, трајни,здрав, анти-стареењето и нема досадни мирис. ★【Широка Примена】екранот стојат може да се уредно чување на вашите eyelash продолжување пинцети, ножици, гребење и други убавина додатоци во салон и семејството убавина. ★【Marbled Изгледа】Мермер шема е толку убава и изгледа одлично на вашата lash количка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 ПАРЧИЊА 4 Инчен Професионални Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Директно Форцепс и Криви Совет Пинцети Мултифункционален

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : Околу 10 cm / 4 инчен Пакет : 2 buc за секоја цел ( 1x дир

DEN 287.28

Zizzili Основите Елита Серија Укажа помош на пинцета - Остри Прецизност Совети + Хируршки Одделение од Нерѓосувачки

ЕКСПЕРТ Е ИЗБОР; ZB Елита Серија Укажа помош на пинцета се дизајнирани со професионална во умот.Обликува

DEN 455.76