• Новак
Pin Удар со Висока Цврстина Професионална Одделение Цилиндрична Форма CRV‑V Сина Спреј Третман 3мм

Pin Удар со Висока Цврстина Професионална Одделение Цилиндрична Форма CRV‑V Сина Спреј Третман 3мм

DEN 2342.40

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од CRV-V хром vanadium челик, од вкупно термички третман, цврсти и издржливи, поседуваат висока јачина и добра цврстина.Pin удар доаѓаат со добра отпорност на абење, погоден за силно влијание и висока отпорност на абење на животната средина.На површината се третира со сини пластични спреј, отпорни на корозија и не е лесно да бидат оштетени.Производот е погоден за клупата работник, мувла производство, обработка и одржување, итн.Донесе одлична изработка да се донесе мазна површина, која ќе не боли вашите раце работа.Спецификација : Предмет Тип : Pin Удар Материјал : Хром vanadium легиран челик Целосна Должина : Околу. 150mm / 5.9 во Дијаметар : Прибл. 3мм / 0.12 во Употреба : Погоден за клупата работник, мувла производство, обработка и одржување, итн.Пакет Листа : 1 x Pin Удар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат