• Новак
Utoolmart 1/4 Кол Круг Совет Челик Директно Ejector Pin Удар 6 инчи Долго Сребро Сива 5pcs

Utoolmart 1/4 Кол Круг Совет Челик Директно Ejector Pin Удар 6 инчи Долго Сребро Сива 5pcs

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Големина】- Вкупна Должина : 6" ;Месо Тело Со Дијаметар : 1/4" ;Глава Дијаметар : 7/16" ;Раководител Дебелина : 3/16". 【Материјал】- 65 Mn,HRC : 48-50. 【Детали за производот】Овој удар има долга, круг директно месо тело.Направен од челик материјал. 【Апликација】- спроведување на техник, мувла производство и механички одржување преработувачките индустрии. 【Пакет Содржина】- 5 x Ejector Pin; Боја : Сребро Сива.Овој удар има долга, круг директно месо тело.Направен од челик материјал.Овој Удар е одлична страна алатка за механичка работа.Се применуваат за техник, мувла производство и механички одржување преработувачките индустрии.Тоа е направен од материјали со одлична отпорност на абење и висока температура грубост, и се угасне.Ефикасно контрола на топлинска деформација на мувла, погоден за висока температура опкружување при работа, исклучителна изработка, висока цврстина, казна заврши,добра шок отпор.Материјал : 65 Mn.HRC : 48-50. Боја : Сребро Сива.Ejector Pin.Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат