• Новак
Мојот Херој Академијата Pillowcase, Цртан филм Мојот Херој Академијата Перница Маска, Плоштад Фрли Перница Случај за Момчиња и Девојчиња

Мојот Херој Академијата Pillowcase, Цртан филм Мојот Херој Академијата Перница Маска, Плоштад Фрли Перница

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер.Аниме Pillowcase Големина : Повеќе Димензии За Вашиот Избор, 12x12 Инчи, 16x16 Инчи, 18x18 Инчи, 20x20 Инчи, 22x22 Инчи, 24x24 Инчи, 26x26 Инчи, Двострано Печатење.На Предната Страна Е Иста Како И На Грб.Користете Термички Боја-Сублимација Технологија За Долги-Трајни Резултати.Високо-Квалитетни Материјали : Направен Од Кадифен Ткаенина, Мека На Допир И Издржливи, 100% Сосема Нов, Мазно Лизгање Патент За Лесно Вметнување И Отстранување На Перница Влошки.Повод : Погодна За Внатрешна И Надворешна Декорација, Како Дневна Соба, Спална Соба, Канцеларија, Банкет Сала, Тераса, Автомобил, Итн.Најдобар Подарок : Оваа Ултра-Удобно И Мека Pillowcase Е Дизајниран За Внимателен Се Грижи За Своите Сакани.Најдобар Подарок За Аниме Фанови.Биде Херој, Дури И Во Вашиот Сон : Дури И Херои Треба Да Спијат, И Нашите Аниме Перници Се Прекрасен Акцент На Вашата Спална Соба Оркестарот.Високо-Квалитетни Материјали : Направен од анти-pilling фланелен боксери, повеќе удобно и топло.Перформанси : Исклучителна шиење технологија, и внатре и надвор, не е лесно да се отворени линии, не е лесно да деформација, не pilling извоз квалитет.Невидливи висок квалитет на патент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат