• Новак
Мини Пила Cordless 6 Инчен, Рачни Пили на Батеријата Напојува со 2 Батерии и Синџири - Електрична Пила Cordless за Кастрење на Дрвја, Една Рака Пила за Градинарство Сечење Дрв

Мини Пила Cordless 6 Инчен, Рачни Пили на Батеријата Напојува со 2 Батерии и Синџири - Електрична Пила Cordless

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ЕДНА РАКА ОПЕРАЦИЈА & ЛЕСНИ】Оваа мини електрична пила е пренослив и лесен, со само 2.Моќен 600 W чист бакар мотор, еден раце работа, и лесно парче преку филијали и за сечење повеќе од 6 инчи дебела.Во AOETREE, Ние се фокусираат на проектирање на електрична пила cordless да се направи полесно за вас да се намали и се одржува вашиот двор и градинарството работа во повеќе ефикасен, лесен. ② Baffles спречи остатоци сензација.3 безбедносни мерки за да се осигура дека на 6 инчи пили имаат сигурен безбедност : ①With безбедносно заклучување за да спречите децата да бидат mistouch и заштита од случајно започнува. ③Hand guard за да го спречи гранки од гребење раце. 【БЕЗБЕДНОСТ и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ】Оваа мини пила е инсталиран, нема собрание е потребно.Мали 6inch мини електрична пила е многу безбедно, додава различни заштитни уреди, Ова е многу добар избор за сечење влезете средување на режење на дрвото woodcutter мажи жени постари.Нема потреба гас, нема потреба жица, нашето дрво видов е совршен за да се грижи за вашата градина и овоштарник.Нашата услуга по продажбата експерти ќе одговори на вашите информации во рок од 12 часа, можете да ги купите и искуство со доверба.Електрични мини пила е ергономски дизајниран со не се лизга рачка, ниско ниво на бучава & ниски вибрации, женски и високи корисниците можат ефикасно ракување со една рака рачни, помалку замор по долго време користење.2-инчен должина.Висока цврстина синџир, висока температура борбата против легура синџир, силна отпорност на абење, поостри и неспокојот сечење.кои го прават тоа само потребно околу 8 секунди за да се намали дневник со дијаметар од 3.98 инчен(специфична вредност варира со вистинската големина и цврстина на дрво).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат