• Новак
ВЕШТИН CS4555-10 PWR CORE 40 14 Brushless 40V Пила Комплет Вклучува 2.5 Ах Батеријата и Автоматски PWR Скок Полнач

ВЕШТИН CS4555-10 PWR CORE 40 14 Brushless 40V Пила Комплет Вклучува 2.5 Ах Батеријата и Автоматски PWR Скок

DEN 4296.00

Достапност
Достапно за нарачка

CORDLESS ПИЛА КОМПЛЕТ - Вклучува еден 2.5 Ах Батеријата и еден Авто PWR СКОК Полнач за да ја задржи вклучен.НЕ 40 V ПИЛА НАМАЛУВАЊА ПОБРЗО (во Споредба со 40v конкурентни брендови).МОЌНИ ПЕРФОРМАНСИ На дигиталните brushless мотор обезбедува ефикасна, високо-перформанси моќ да го намали низ тешки гранки и трупците без да се расправаме и одржување на гас пили.ВЕЌЕ се КАНДИДИРА ВРЕМЕ и животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА - водечка Индустрија на PWR CORE 40 литиум батерија технологија обвива секоја клетка со ладење материјал се да ја чувате батеријата дополнување на за 25% повеќе кандидира време и 2 X на животниот век на батеријата. 15 МИНУТИ ПОЛНЕЊЕ - Авто PWR СКОК полни батеријата од 0-30% во само 15 минути (врз основа на 2. 5 Ah батерија). 14" бар и синџир.Анти-провизиите кочница.Алатка-помалку синџир tensioning.Автоматски систем за подмачкување.Времето Е Отпорен На Изградба.Батеријата полнете време : 60 мин.Стил : 40 V Пила Комплет Комуникација помеѓу brushless мотор и батеријата чувајте ги на систем на безбедно и да се оптимизира животниот век на батеријата во оваа пила.Удобен dial за брз и лесен синџир корекција на оваа батерија пила.Го намалува триењето да се задржи вашата пила работи ефикасно.Намалувања на енергија кога провизиите се случува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат