• Новак
Мини Пила со 3Pcs Синџир,4-Инчен Електрична Пила,Мали Пила 2 парчиња Акумулатори Управувани, апарати за Батеријата Пила за Сечење Дрво, Дрво Градинарски и Градинарств?

Мини Пила со 3Pcs Синџир,4-Инчен Електрична Пила,Мали Пила 2 парчиња Акумулатори Управувани, апарати за Батеријата

DEN 561.60

Достапност
Достапно за нарачка

Baffles спречи остатоци сензација.Батеријата:550 W.Се додава безбедност покрие флип да се спречи дрво јавните и да се заштити вашата безбедност кога ќе се најавите.На животниот век на батеријата:1 часа (Две батерии).Сечење ефикасност е повисоко и побрзо.1 кг(Со батерија),мали димензии, жени, исто така, лесно може да се контролира и да го користите, долги работни часови ќе не биде досаден.Capacitance:2000m Ah. 2 x Батеријата(21 V, 2000m Ah).Брзо кастрење и сечење, во голема мера го подобри вашиот ефикасноста на работата.Се зголеми на топлина дисипација порта на страната на машина, на проектот на фан кога машината работи, да се намали температурата на машината.По се целосно наполнета, електрични cordless пила може да се користи за 60-70 минути, (На две батерии додаде)безжична воздржаност, заштеда на проблеми на кабелот за напојување.Тежина :39.Answer : ___________________________ Note : синџирот не треба да се зезнав премногу силно или премногу лабава, во спротивно тоа ќе предизвика заштитна исклучување на уредот.На Моторен Погон:Силен Магнет Мотор.Сечење ефикасност е повисоко и побрзо.Лесно да се носат, совршено погодна за употреба на отворено.Вграден-во контрола коло има заштита од преоптоварување функција, и моторот автоматски ќе престане да работи кога се прегрее, што можете повеќе безбедно да се користи.Една батерија може да работи за 35 минути кога целосно наполнета (вклучувајќи и две 2000m Ah батерии).Чист бакар мотор се користи,, кој е многу моќен.Капацитетот на батеријата:2000m Ah.Мали пила е опремен со два акумулатори (21 V,2.Мали пила е опремен со два акумулатори (21 V,2.Погоден за градинарство режење, буш режење, мали гранка на кастрење, сечење дрво, широко се користи во градини, паркови, фарми,пасишта, овоштарници, оранжерии.7 оз(1127g).Име На Производ:Мини Пила.За специфични степен на стегање, ве молиме погледнете ги нашите видео вовед.Мини Пила е додадена LED светло, кој може да игра улога во осветлувањето во темнината на шумата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат