• Новак
UNBRUVO Жените Чипка Капчиња 3/4 Ракав Патент До V Деколте, Блузи Повик, Кошули, Блузи

UNBRUVO Жените Чипка Капчиња 3/4 Ракав Патент До V Деколте, Блузи Повик, Кошули, Блузи

DEN 310.32

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека дише ткаенина.кошули за жените dressy обичните секси плус големина.Патент затворање.Машина За Миење. 〖❤Материјал❤〗60% Полиестер/35% Rayon/5% Spandex.Супер мека ткаенина, еластичен, лесни и дише.Да не се види преку. 〖❤Карактеристики❤〗V Деколте, Flowy 3/4 Ракав, Чипка Капчиња, Копчето Надолу, Лабава Одговара, Основните Солидна Боја Дизајн. 〖❤Натпревар❤〗Натпревар со вашите тесни панталони, и симпатична шорцеви со високи потпетици, или молив здолниште со сандали, таа изгледа одлично со ништо во вашата гардероба. 〖❤Ocassion❤〗Совршен за вашиот секојдневен живот, партија, училиште, одмор, канцеларија, работа, лето, есен, повик носат за жени и јуниори. 〖❤Облека Грижа❤〗Рака мие / машина за миење, но најдобро е да ладна рака мие. ✿Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас. ✿Објект спецификите ✿Сезона : Лето,Есен,Зима,Пролет ✿Пол : Жените ✿Материјал : Полиестер Влакна ✿Облека Должина : Редовни ✿Ракав Должина : 3/4 Чипка Шупливи Ракав ✿Шаблон Тип : Мода Обичен ✿Стил : Мода,Причинска ✿Карактеристики : Трендовски 1. Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна облечен 2. Стилски и модата се направи повеќе привлечна 3. Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Пакет вклучуваат 1 PC Женска Врвот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат