• Новак
Sculpting се Справува со DVD за Пилатес ПРО Стол со Живот на Плажа, Inc.

Sculpting се Справува со DVD за Пилатес ПРО Стол со Живот на Плажа, Inc.

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Земете го вашиот Пилатес ПРО Стол тренингот за нов висина со Sculpting Рачки.Вклучува (2) Sculpting се Справува & (1) целото Тело Тренингот DVD.Отклучува предизвик нови вежбите на Пилатес ПРО Стол.Нов тренингот DVD прошетки низ нови вежбање чекор по чекор.Assembles лесно да Пилатес ПРО Стол и без алатки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат