• Новак
Преносни Пилатес се Држиме Јога Вежба Пилатес Бар, Јога Пилатес Бар Реформатор Комплет, Пилатес Бар Комплет со Отпор Бенд,Домашни Фитнес, Пилатес со Нога Јамка за ц?

Преносни Пилатес се Држиме Јога Вежба Пилатес Бар, Јога Пилатес Бар Реформатор Комплет, Пилатес Бар Комплет

DEN 1495.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ】На пилатес отпор бенд ќе ви помогнат да се изгради мускулите, губење тежина и тонот на вашиот оружје, abs, нозете и glutes, а исто така се добива кардио и да се зголеми флексибилноста, агилност.Лесен за употреба, дома или во лична обука студио, заштеди време и пари за одење во теретана. 【НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ 】 Пилатес бар е изграден од високо квалитетен челик обвиткани со мека пена зафат за удобност.со два 30 инчен Отпор бенд моќ кабли и во прилог Нога Циклуси.отпорот бенд е направен од високо-квалитет на латекс, еко-пријателски, без мирис и тоа има силно издржливост и одлична еластичност, не е лесно да се деформирани. 【ПОВЕЌЕ намени】Пилатес се држиме често се користи за Јога, вежби за истегнување, фитнес, како и други програми за обука.Можете да го направите различни обука акции, може да се замени со barbell да се вежба назад и арм мускули, може да се замени со повлече јаже да се вежба нога мускули, може да exercisewaist и стомакот од половината на извртување на акции. 【ЛЕСНИ ANDPORTABLE】Пренослив дизајн, лесно поставување, ефикасен, пот отпор дизајн, лесен и пренослив, лесно да го користите дома или во лична обука студио. 【100% Задоволни】 Ние секогаш се фокусираат на нашите клиенти корист.Ако имате било каков проблем во врска со Пилатес , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и да се направи сте 100% задоволни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат