• Новак
Одговара Kynd Пилатес Бар со Отпор Бендови - Premium | Преносни Дома Тренингот Опрема за Мажи/Жени | Дома Тренингот Отпор Бендови | Прилагодлива Должина Отпор Бенд Ремени |

Одговара Kynd Пилатес Бар со Отпор Бендови - Premium | Преносни Дома Тренингот Опрема за Мажи/Жени | Дома Тренингот

DEN 890.40

Достапност
Достапно за нарачка

☑️ [ПРЕНОСНИ ТРЕНИНГОТ ОПРЕМА] новото премија одделение со полно тело сила тренингот бар за полнење за вашиот bicep/triceps кадрици, воена притиска, рака лифтови, squats, мртвите лифт, стои странични покренува, со седиште редови, и други вежби.Компактен дизајн за лесен транспорт.Изведување на овие вежби во anyplace & секое време. ☑️ [ОНА ШТО Е НОВО?] Ексклузивно stitched симетрич-ност линии се обезбеди совршено дури и рака корекција.Засилен најлон отпор бендови.Против пролизгување вежба бар поместена перница за повеќе удобен зафат.Надгради дебели висока густина линискиот гумена рака зафат за подобро влечење.Надградба на нашиот најнов дома тренингот опрема за мажи/жени. ☑️ [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОТПОР БАР] Пилатес бар бенд е оценет до 30 кг.на вежба на телесната тежина тензија.Засилен еластична најлон школка за дополнителна безбедност, Овој Пилатес комплет модел доаѓа со 180 кг.на отпор бенд тензија.Карактеристики полно тело сила за обука вежба бар комплет со пластовидно отпор бенд тежина за вежби кои се бара различни тензија. ☑️ [УПОТРЕБА НАСТАВА] Доаѓа со лесно да се соберат trifold прирачник со брз сликовно тренингот водич.Stitched симетрич-ност Линии насоки за брзо и лесно корекција. ☑️ [ОНА што се ВКЛУЧЕНИ] Премија одделение Пилатес вежба бар, на Рака со stitched симетрич-ност линии, 4 Клипови, 6 засилен отпор бендови за 180lbs на напнатост, 2 се справува со нога јамка, и упатството.Се што е потребно за секој дом вежбање за мажи/жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат