• Новак
Mutai Dartboard Монтажа Заградата 2Sets Ѕид Протезата со Влошки и Завртки за Бесење на Dartboard

Mutai Dartboard Монтажа Заградата 2Sets Ѕид Протезата со Влошки и Завртки за Бесење на Dartboard

DEN 468.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вашиот комунални : Преносни стрела монтажа стапка (со исклучок на пикадо) компатибилен со сите пикадо.Тоа исто така може да се користи како јадица или било која друга функција.Користете го ова заврши застане за полнење да се откажам вашиот стрела правилно.Вклучувајќи загради, стабилизатори, навртки, ноктите.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет на железо, трајни завртки цврсто да се поправи стрела на ѕидот или backboard, силен и издржлив, лесен за одржување, и може да се користи за долго време.Тоа е осигурано со U-облик на жлебот систем кој спречува стрела одбор од паѓање, обезбедување на безбедност.Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА загради, 2 ПАРЧИЊА долги завртки , 4 PCS кратки шрафови, 6 PCS перници, 6 PCS мали ноктите.Преносни стрела монтажа стапка (со исклучок на пикадо) компатибилен со сите пикадо Дизајниран со издржливи материјали, тоа е погоден за вас да се применуваат и за компатибилен со повеќето виси стрела одбори, тие исто така може да се користи како куките или било какви други функции Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА загради 2 ПАРЧИЊА долги завртки 4 PCS кратки шрафови 6 PCS перници 6 PCS мали ноктите Забелешка : може да Постојат мали разлики во боите се должи на различните екрани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат