• Новак
И Обновливи Шарени Ми Помогне ABS Долго се Справи со Кафе Мешајќи Прачки Muddler Мед Stirrers Сокови Cocktai Agitator Рака 5Pcs Случаен Боја

И Обновливи Шарени Ми Помогне ABS Долго се Справи со Кафе Мешајќи Прачки Muddler Мед Stirrers Сокови Cocktai

DEN 212.40

Достапност
Достапно за нарачка

[спецификација] 21.3*1.8* 0.7 cm.Пакет од 5 : виолетова, портокалова, зелена, сина и бела материјал : PE.Полн со креативна игра во умен употреба на живот скици.Таа е погодна за целото семејство да уживате заедно во лето.Додека за пиење и мешање, исто така можете да допрат до друг, од време на време за "Висок Пет",.hichever страна сакате.Види?Дури и обликот и дебелината на грбот се дизајнирани така lifelike, тоа е навистина полн со срцето на извонредна креација!Направете вашиот чај, кафе или млеко забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Нерѓосувачки Челик Авто Само Немир Кафе Кригла Мешање Чаша Чај, Сок и Млеко Мешање Кригла Првенство

Само притиснете го копчето за размена на инстант мешање акција, лесен за употреба 2 x AAA батерија (не се вк

DEN 503.76

СИНА ВРВОТ Дрвени Кафе Промешајте Стапови 4.3 Инчен Пакет 500 Кафе Stirrers Дрвени,Кафе Цевчиња за Чај Пијалаци,Пченка

СПЕЦИФИКАЦИЈА Дрвени промешајте стапчиња со 4,3 инчен должина,5 мм дебел,500 компјутери по кутија.Како едн

DEN 167.76

E-извонредни Чај Лажица 200PCS за Еднократна употреба Мал Кафе Чај Лажици Беж Храна Одделение Пластични Промешајте

Ширина : 1.5 cm / 0.59 инч.Должина : 13cm / 5.12 инчи.Боја : беж.Пакет содржина : 200 PCS лажичка.Направени од висококва�

DEN 215.76