• Новак
7-Инчен Дрво Кафе Stirrers | Промешајте Стапови за Кафе, Чај, Млеко, итн. | Топли или Ладни Пијалоци Дрво Stirrers | Biodegradable | by eDayDeal HomeGoods (1 Пакет-1000)

7-Инчен Дрво Кафе Stirrers | Промешајте Стапови за Кафе, Чај, Млеко, итн. | Топли или Ладни Пијалоци Дрво Stirrers

DEN 1000.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате концесија стојат послужување пијалоци или кафуле само стави ги во tealight носителот и тие се толку симпатична тогаш.Нема повеќе за перење лажички со throwaway дрво поттикнува.Исто така одлична за возачи на камиони и нивната кафе.Нашиот свет-класа e Day Deal Home Goods услуги на клиентите сака да бидете ЗАДОВОЛНИ со вашата нарачка.АПЕЛ : Откако ќе започнете со купување e Day Deal Home Goods дрвени кафе stirrers промешајте стапови ќе продолжи да остане порибено со нив предизвика тие се фантастични заоблени краеви, поттикнува, или барем тоа е она што нашите клиенти се ни кажува и ние само рамни од веруваат во нив!Квалитетот на оваа цена само не може да се најде.Тие се biodegradable случува зелена и еко-пријателски расположени кон нашата планета, за разлика од алтернативните пластични stirrers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

E-извонредни Чај Лажица 200PCS за Еднократна употреба Мал Кафе Чај Лажици Беж Храна Одделение Пластични Промешајте

Ширина : 1.5 cm / 0.59 инч.Должина : 13cm / 5.12 инчи.Боја : беж.Пакет содржина : 200 PCS лажичка.Направени од висококва�

DEN 215.76

СИНА ВРВОТ Дрвени Кафе Промешајте Стапови 4.3 Инчен Пакет 500 Кафе Stirrers Дрвени,Кафе Цевчиња за Чај Пијалаци,Пченка

СПЕЦИФИКАЦИЈА Дрвени промешајте стапчиња со 4,3 инчен должина,5 мм дебел,500 компјутери по кутија.Како едн

DEN 167.76

Електрични Нерѓосувачки Челик Авто Само Немир Кафе Кригла Мешање Чаша Чај, Сок и Млеко Мешање Кригла Првенство

Само притиснете го копчето за размена на инстант мешање акција, лесен за употреба 2 x AAA батерија (не се вк

DEN 503.76