• Новак
Една Бела Apple Промешајте Стап Дрвени Кафе Stirrers Birchwood Еко-Пријателски Biodegradable Пијалаци Кафе Stirrer Стапови Круг На Рабовите Кафе Промешајте Стапови - Кафе Прибор 7-Инчен

Една Бела Apple Промешајте Стап Дрвени Кафе Stirrers Birchwood Еко-Пријателски Biodegradable Пијалаци Кафе

DEN 235.20

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : - Овие Кафе Stirrers се направени од храна безбедно материјал.За разлика од пластични stirrers, овие тврдо кафе промешајте стапчиња се Не-Кршливи.Тие направена од splinter слободни бреза дрво со мазна завршница дека е одличен за мешање и нема да се уништи или splinter, па можете да уживате во вашиот пијалок, без било раска во вашата уста!.ТОПЛИ и ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ : - Овие кафе stirrers се совршени кафематот за додавање на млеко, павлака, или шеќер за да вашето кафе, топло чоколадо, чај, или било кој друг пијалок.Својот врвен квалитет дрво може да издржи високите температури на пијалоци без да остават секој вкус за тоа.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : - Дрвени stirrers се повеќе еколошки од пластични stirrers, бидејќи тие се направени од обновливите извори на resource.By користење на овие дрва се промешува стапови, може да ја намали вашата животната средина ефект.Тие се biodegradable и може да бидат отфрлени со храна остатоци.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : - Кафе Stirrers се одлично кафе додатоци.Одличен за кафе барови, кафулиња, ресторани, секојдневно домашна употреба, и канцеларија breakroom.Совршен за порибување на горе на пауза соби или кафе станици и може да се користи за DIY занаети и уметнички проекти.ОБНОВЛИВИ & ЕДНОКРАТНА употреба : - на Овие Кафе stirrer стапови може да се користи после миење.Пластични кафе stirrers може да ослободи штетни обврзници и токсични елементи, но овие stirrer стапчиња се изработени од природен материјал, па тие може да се ослободи од без било каков ризик од загадување на животната средина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Нерѓосувачки Челик Авто Само Немир Кафе Кригла Мешање Чаша Чај, Сок и Млеко Мешање Кригла Првенство

Само притиснете го копчето за размена на инстант мешање акција, лесен за употреба 2 x AAA батерија (не се вк

DEN 503.76

СИНА ВРВОТ Дрвени Кафе Промешајте Стапови 4.3 Инчен Пакет 500 Кафе Stirrers Дрвени,Кафе Цевчиња за Чај Пијалаци,Пченка

СПЕЦИФИКАЦИЈА Дрвени промешајте стапчиња со 4,3 инчен должина,5 мм дебел,500 компјутери по кутија.Како едн

DEN 167.76

E-извонредни Чај Лажица 200PCS за Еднократна употреба Мал Кафе Чај Лажици Беж Храна Одделение Пластични Промешајте

Ширина : 1.5 cm / 0.59 инч.Должина : 13cm / 5.12 инчи.Боја : беж.Пакет содржина : 200 PCS лажичка.Направени од висококва�

DEN 215.76