• Новак
Кафе Кригла Потоплите Купот на Авто Греење на Чаша Чај Увеселителен парк Свеќа Восок Првенство Потоплите Греење Плоча Со 3 Температурата Поставување на Парно Грее?

Кафе Кригла Потоплите Купот на Авто Греење на Чаша Чај Увеселителен парк Свеќа Восок Првенство Потоплите Греење

DEN 2184.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Премиум Материјалот】Ова кафе потоплите се направени од водоотпорен калено стакло и ABS пламен-retardant материјал со отпорни и оган-отпорни. 【Лесен За Употреба】Ова кафе потоплите има само едно притиснување на копче.Само приклучете го адаптерот во моќта чашката, се стави на купот на грејната плоча и допир на копче.Избришете ја со влажна крпа, по употреба. 【3-Температура Поставувања】Оваа електрични кригла потопло со 3 -температура поставувања, и постојана температура функција, Тоа може да се задржи или да се загрее вашиот течни температура до 104℉-122℉-131℉(40℃-50℃-55℃).Оваа чаша потоплите плоча е погодна за рамни садови, од не ' рѓосувачки челик првенство, кригла, млеко поле, стаклена чаша и др. 【Автоматски Исклучи】Оваа допир контрола кригла потопло со авто исклучи функција по работното 4 часа.По исклучување на кафе потоплите, сино светло трепка за некое време за да ве потсети дека грејната плоча е уште топло.потоа свој безбеден преносни Кафе, додавајќи шик и целосно функционална допир да вашиот живот. 【Широка Примена】На контрола на температурата кригла донесе со вас кога ќе патуваат, Совршен за топлина кафе, чај, млеко, топло какао, супа, храна за бебиња, итн.Удобен електрични пијалаци warmers за office home биро употреба. 1 * Термостат Увеселителен Парк. 1 * Прирачник За Корисникот.Спецификации : .Материјал : Водоотпорен калено стакло и ABS.Боја : Црна/Кафеава/Сино.Тежина : 8.8 мл/250g.Големина на : 5.3*4.9*0.8 во/13.5*12.5*2cm.Постојана Температура : 104℉-122℉-131℉(40℃-50℃-55℃).Купот потоплите плоча е погодна за Метални, Керамички, Емајл, Плочка, Висока Температура Пластика и др.Ние препорачуваме користење на челични рамни и тенки дното кригла за најдобри резултати отколку кригла со длабоко конкавна дното.Совети : Користете кригла со капак, тенка-ѕидот, рамни на дното за да се добие најдобар затоплување перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични увеселителен парк Мода Електрични Usb Постојана Температура Кафе Увеселителен парк Пијалаци Потоплите

Водоотпорен дизајн : грејната плоча беше покриен со слој на топлинска проводници стакло без потреба за �

DEN 1255.20

Кригла Потоплите Мат Кафе Кригла Потоплите Мини Мачка Термостат Увеселителен парк Потоплите Електрични Пијалаци

1 Карактеристики : брза греење, униформа греење.Три температура поставувања може да се задржи или греење

DEN 1387.20