• Новак
ASHATA Кафе Потоплите за Маса Првенство USB Кафе Потоплите & Iced Ладење Кафе Мат со LED, Црвено Светло за Топлина, Сино Светло за Ладење, за Затоплување или Ладење на Пијало?

ASHATA Кафе Потоплите за Маса Првенство USB Кафе Потоплите & Iced Ладење Кафе Мат со LED, Црвено Светло за

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одржување на Оптимална Температура - кафе потоплите & ладилникот има четири температурни режими, кој ќе го задржи вашето кафе на совршен пиење температура.Можете да контролирате температурата со допирање на копчето, одржување на вашиот кафе или млеко до -3 до 105 Менува.Практична производ за да добиете кул пијалаци во летните и топли пијалоци во текот на зимата.Splashproof Вода - греење, ладење плоча усвојува запечатени-изолација на технологија за да се спречи јавните вода, која исто така одговара на повеќето стандардни чаши добро.USB кабелот ќе одговара на вашето биро совршено.Совети : Изберете рамна дното и тенки-ѕидот кригла, така што тоа може да има добра конекција со потоплите.Лесен за Употреба & Преносни да Носат - Кафе потоплите & кулер состанок на целиот спектар на современото семејство потреби, кафе потоплите & кулер чува соодветна температура за кафе, млеко, вода и други пијалоци во текот на целиот ден долго!Производите се мали стилски, голема доволно за задоволување на потреби на корисникот.Безбедно и Издржливи - Купот грејач кулер изработени од квалитетна ABS, здрав, погоден за носене и издржливи.изберете ја вашата омилена температура, заштеда на енергија. 100% Задоволително Услуги на Клиентите - Вашиот 100% задоволство е наш врвен приоритет.Само наместете го вашиот ум на одмор, за да го купите.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас.Боја : Црна.

Спецификацијата

Material:
ABS
Color:
Black, White (optional)
Voltage:
5-9V
Rated power:
5-8W
USB mode cryogenic temperature:
8 to 10
External power supply cryogenic temperature:
-3 to -2
USB mode heating temperature:
65
External power supply heating temperature:
105
Power Consumption:
5V 800mA(USB cooling), 5V 1000mA(USB heating), 9V 1500mA(external power cooling), 9V 1600mA(external power heating)
Size:
Approx. 15*15*5cm / 5.9*5.9*2in
USB Cable Length:
Approx. 1m / 39.4inch
Weight:
Approx. 450g
Package List:
1 x USB Coaster :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
It only supports direct power supply from 5V 2A USB charger, if you need to connect it to external power supply, it needs power adapter(not included). :

Со стоката дадена додека купуваат

Кафе Кригла Потоплите Купот на Авто Греење на Чаша Чај Увеселителен парк Свеќа Восок Првенство Потоплите Греење

【Премиум Материјалот】Ова кафе потоплите се направени од водоотпорен калено стакло и ABS пламенretardant ма

DEN 2184.00

Електрични увеселителен парк Мода Електрични Usb Постојана Температура Кафе Увеселителен парк Пијалаци Потоплите

Водоотпорен дизајн : грејната плоча беше покриен со слој на топлинска проводници стакло без потреба за

DEN 1255.20

Кригла Потоплите Мат Кафе Кригла Потоплите Мини Мачка Термостат Увеселителен парк Потоплите Електрични Пијалаци

1 Карактеристики : брза греење, униформа греење.Три температура поставувања може да се задржи или греење

DEN 1387.20