• Новак
TonyJameJPStore 7 инчен Шарени Аквариум Кислород Пумпа Свеж Воздух Камен Меур Бар Аквариум Риба Резервоарот Aerator Пумпа за Воздух Пумпа Песок, Камен acuario - Портокалова - 7 инч?

TonyJameJPStore 7 инчен Шарени Аквариум Кислород Пумпа Свеж Воздух Камен Меур Бар Аквариум Риба Резервоарот

DEN 327.36

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.Воздухот камен никогаш не ќе биде блокиран.Меур се издаваат подеднакво и снабдувањето со кислород е одличен.Погодна да се користат и за декорација и снабдувањето со кислород во сите видови на аквариум.Совршен додаток за вашите риби резервоарот, colorfully.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мотивационата Аквариум Одржување на Подароци, Аквариум Одржување не е Хоби. Тоа е една Авантура, Аквариум Одржување

Аквариум Одржување 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие з

DEN 406.80

Сјајна Камен Светат во Темница Чакал, Риба Резервоарот Аквариум Чакал и Песок, Декоративни Чакал Карпи,Аквариум

Кога ќе примите парцела ве молиме љубезно ве молиме да се стави сите gravels во сонцето за околу половина ча

DEN 479.76