• Новак
Циганска Quilter Силикони Зелена Железо Одмор

Циганска Quilter Силикони Зелена Железо Одмор

DEN 171.84

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со силикон.Пакет должина : 0.1".Пакет ширина : 0.15".Пакет висина : 11.0".Направени со силикони, Циганската Quilter Железо Остатокот е отпорен на топлина.Поставените круг точки, исто така, им помогне на железо за да се излади побрзо.Железо остатокот е 10-1/2in x 5-3/8in.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат