• Новак
Z-Боја Пареа Железо за Облека,1200W Железо со Брза Дури и Топлина Отпорен на Гребење Nonstick Soleplate, Професионални Железо со Пареа Контрола, Анти-Капе, Авто-Чистење

Z-Боја Пареа Железо за Облека,1200W Железо со Брза Дури и Топлина Отпорен на Гребење Nonstick Soleplate, Професионални

DEN 2351.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤Супер пареа - 1200 W експлозија на пареа, до 15g во минута континуирана пареа излез, притиснете 1-5 секунди за да се генерираат експлозивни пареа, отстранете облека, свадба фустани, завеси, тапацир, завеси, листови, tablecloths, итн.Specification Rated моќ : 1200 WRated напон : 220 VWater капацитет на резервоар : 180m LPower должина на кабелот : 140cm Size : 28.Криви се справи со дизајн е ергономски и лесно да се зафат.Препорачливо е да се чисти еднаш месечно и натопете ја со оцет или лимонада. ❤Ефикасна стерилизација - моќен високи-температура на пареа која продира ткаенина влакна, ефективно елиминирање на внатрешната бактерии мирис на облеката и одржувајте ги трајни и чисти.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.навремено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат