• Новак
Panasonic NI-E660SR Сува и Пареа Железо, Средни, Бела/Виолетова

Panasonic NI-E660SR Сува и Пареа Железо, Средни, Бела/Виолетова

DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИЛАГОДЛИВИ ПАРЕА SETTINGS – Наместете ги на ВИСОКА за потешки и секојдневниот ткаенини, НИСКА за повеќе деликатни ткаенини и брз, лесен допир-ups или изберете СУВО за лесно пеглање кога нема пареа е потребно.Веднаш ставете екстра шут на влага точно кога и каде ќе треба со еден допир спреј за магла копче, плус се создаде моќна излив на пареа за да помогне да се отстрани тврдоглав брчки.Знаете кога водата е на ниско ниво со голема вода прозорец.ПРЕЦИЗНОСТ ТЕМПЕРАТУРА DIAL - Железо поефикасно со 1200 W на моќ и лесно да бирате прецизност и контрола на температурата за надгледување и одржување на секој температура ќе се избере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат