• Новак
Rowenta Професионални DW5280 1725-Watts Пареа Железо со Нерѓосувачки Челик Soleplate, Сина

Rowenta Професионални DW5280 1725-Watts Пареа Железо со Нерѓосувачки Челик Soleplate, Сина

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Памук/Волна/Поли/Rayon/Свила.Најдобри пареа дистрибуција на пазарот* благодарение на 400 активни дупки, совршено се распоредени на soleplate.Високо прецизно пеглање совет.Транспарентен резервоар за вода прозорец за да се прилагоди лесно & токму на нивото на водата.Само чисти и анти-скала амбиент за трајни перформанси.Анти-капе функција, за да се избегне дамки на ткаенината.Лесно вертикална пареа функција.Автоматско Исклучување функција за дополнителна безбедност.Стил : 1725-Watts Напредни Железо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат