• Новак
СПОРТ-ONDA Мажите Tricot Песна Јакна XXL Вистински Морнарица/Бела

СПОРТ-ONDA Мажите Tricot Песна Јакна XXL Вистински Морнарица/Бела

DEN 1007.52

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер/100% полиестер tricot.Патент затворање.JST90 100% полиестер tricot.Мека-бранеа поддршка.Flatlock крои во текот на.Кадетската јака.Raglan ракави.Стил # : JST90 Со активен тим треба песна опрема што може да се задржи.Направени од удобно tricot опуштено стил на нашите координирање јакни и панталони овозможуваат доволно простор за вежбање, додека атлетик-инспириран стил гарантира вашето лого се издвојува. 100% полиестер tricot Мека-бранеа поддршка Flatlock крои во текот на Кадетската јака Raglan ракави Страна zippered џебови Отвори полите со drawcord и ви дава опција да изберете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат