• Новак
SOENDRK Бебе Безбедност Шлем, Прилагодливи на Младата Главата Заштита, Мека Удобно Деца Безбедност Капа, за Учење за да се Искачи Лазат, да Одиме и да ја Стартувате, Пог?

SOENDRK Бебе Безбедност Шлем, Прилагодливи на Младата Главата Заштита, Мека Удобно Деца Безбедност Капа, за

DEN 615.12

Достапност
Достапно за нарачка

[Лесно да се Исчисти & се Одржи]Чува чист е важно да се на бебе/години, бебето шлем се перат со вода и нема да има било deforming по повторува се мијат. [Бебе Главата Шлем]За вашите активни деца кои се учат да одат, craw и да застане, главата заштитник шлем дефинитивно може да се спаси нејзиниот од повеќе удари и модринки.Симпатична изглед, нека вашето бебе каде и да е светла точка.[Високо-Квалитетни]Ова бебе шлем заштитна капа, е изработен од високо квалитетен материјал, може да обезбеди удобно се вклопуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ebros Фиона Вокер Англија рачно изработени Органски Бебето Животно Глава Ѕид Оркестарот Мини Сафари и обработливо

Оваа Фиона Вокер Англија Мини Бебе Був Ѕид Оркестарот е дизајниран да го разубават секој Бебе Соба со ме

DEN 1367.76