• Новак
TIANRUI КРУНА Лето Половината Остатокот Општи Масажа Перница Дише Перница автомобил Челик Перница Кул Перница автомобил Перница седиште Перница (со Главата под Перни

TIANRUI КРУНА Лето Половината Остатокот Општи Масажа Перница Дише Перница автомобил Челик Перница Кул Перница

DEN 504.00

Достапност
Достапно за нарачка

1. Тоа се направени од најлон нето крпа и бамбус парче.Тоа е освежување и пријатно без чуден мирис. 2. Околните рамка усвојува високо еластична челик жица рамка, која е полна со еластичност и го задржува непроменет облик. 3. За да се ослободат возење замор, својата мрежа дизајн, вентилација, кул. 4. Тоа е лесен за употреба и може да се стави директно на седиштето.се Применуваат за било кој тип на возило. 5. Пакување : 1pcs/set.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QXXKJDS Симпатична Автомобил Перница Перница Седиште Седиште потпирачи за глава Автомобил Вратот Перница Автомобил

Големина : 27*17cm.Применливи сценарија : во автомобил, дома.Применливи сезона : сите сезони.Удобно и да дише

DEN 480.00

Перница In Полиестер Нордиските Дома Спалната соба Троседот Канцеларија Перници Bay Прозорец Декорација Симпатична

Силно чувство за дизајн, мека на допир, тридимензионални елеганција.Перница може да биде ставен на трос�

DEN 2169.60

Големите нилски коњ Внатрешна/Надворешна Патио Клупата Перница, Меки се Згусне Седиште Влошки Перница со Врски

Љубезно Потсетник Затоа што на вакуум пакувања, на клупата седиште перница нема да изгледа како меки ка

DEN 1199.76

КООРДИНАТОР Автомобил Вратот потпирачи за глава Перница Перница Седиште Поддршка Главата Воздржаност Седиште

【Лесна инсталација】на потпирачи за глава е монтажни и лесно може да се залепи за потпирачи за глава по�

DEN 1125.60