• Новак
Воздухот Гумени Седиште Перница,ПВЦ Платно Анти-Decubitus Гумени Воздух Перница Количка за инвалидска Количка Седи, Автомобил, Канцеларија, Кревет Рани, Столици, Назад

Воздухот Гумени Седиште Перница,ПВЦ Платно Анти-Decubitus Гумени Воздух Перница Количка за инвалидска Количка

DEN 297.36

Достапност
Достапно за нарачка

Не текот надува.СВЕЖИ И СУВИ : Нашиот дизајн зголемува циркулацијата на воздух, кога една клетка е компримиран воздух текови на други клетки околу тоа.168-210g Пакет Листа : 1 x Гумени Воздух Перница.За најдобро користење, лимит на тежина на 240 кг.Тоа е лесно да се постигне саканиот инфлацијата ниво, 70%, 80%, или дури и целосно да се фрли, тоа е вашата удобност и вашиот избор.СВЕЖИ И СУВИ : Нашиот дизајн зголемува циркулацијата на воздух, кога една клетка е компримиран воздух текови на други клетки околу тоа.Со кавга бесплатен простор за складирање и преносливост, вашето држење ќе ви благодариме за вашето купување.Во голема мера се ПОДОБРИ СЕДИ УДОБНОСТ НА БИЛО која ПОВРШИНА : Оваа перница може да се користи за време на возењето, на авион или воз, во инвалидска количка, во кревет, во кујната или трпезариска маса и на вашиот компјутер биро во вашиот дом или канцеларија.Напомена : да се Избегне контакт со риба arp објекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

K99 Педијатрија и Деца Старечки Симулатор - Напредно Новороденче Модел - за Медицинска Обука Наставни Материјали,

✿ МОДЕЛ ГОЛЕМИНА : Природно големи.Погоден за клиничка настава демонстрација и практично функционирањ�

DEN 575.76

Големите нилски коњ Внатрешна/Надворешна Патио Клупата Перница, Меки се Згусне Седиште Влошки Перница со Врски

Љубезно Потсетник Затоа што на вакуум пакувања, на клупата седиште перница нема да изгледа како меки ка

DEN 1199.76

Leihou Новороденче Фотографија Реквизити, Мека Мини Душек, Бебешка Постелнина Перница, Студио Реквизити,Перница

Удобно Материјал : Направен од удобно фланелен боксери материјал, Бебешка Постелнина Перница е мека, ел�

DEN 1488.00

QXXKJDS Симпатична Автомобил Перница Перница Седиште Седиште потпирачи за глава Автомобил Вратот Перница Автомобил

Големина : 27*17cm.Применливи сценарија : во автомобил, дома.Применливи сезона : сите сезони.Удобно и да дише

DEN 480.00

КООРДИНАТОР Автомобил Вратот потпирачи за глава Перница Перница Седиште Поддршка Главата Воздржаност Седиште

【Лесна инсталација】на потпирачи за глава е монтажни и лесно може да се залепи за потпирачи за глава по�

DEN 1125.60

Автомобил Бустер Седиште Перница Држење Поддршка Перница, Преносни Дише Мрежа Ефикасно да се Зголеми Поле на

Mesh.Патот видливост висока : Кога возите, на висина е премногу ниско за да ги видите линија на погледот.То�

DEN 1226.40