• Новак
Пакет Пост Mastectomy Перница + Seatbelt Перница за По Операцијата за Обновување После Ракот на Дојката Хирургија, Порт Перница за Seatbelt, Зголемување на Градите, Операција на

Пакет Пост Mastectomy Перница + Seatbelt Перница за По Операцијата за Обновување После Ракот на Дојката Хирургија,

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се прилагоди ремени дозволи за сит се вклопуваат така може да се живее животот со помалку непријатност.Поддржува Побрзо Закрепнување – Mastectomy закрепнувањето е бавно и болно патување.Затоа што тој ги штити градите областа тоа исто така го прави за безбедност по операција на срцето перница.Недостатокот на сон, болка и непријатност се направи овој период на опоравување неверојатно тешко да се справи со.Пост Хирургија Перница Не Можете да Живеете Без – Направи тоа дел од вашиот mastectomy нега пакет за поддршка на некој кој се опоравува од mastectomy, lumpectomy, или за намалување на градите хирургија.Нашите mastectomy перници погодно вклучува 3 џебови за мраз пакети, потрошувачка кеси, & паметни телефони.Носат Заедно, Удобност, – Заштита на вашите чувствителни области со овие суштински seatbelt перници за пост-хирургија.Ви се случува да биде само парична казна за Обновување е тешко и тоа трае долго време.Нашите лесни двојно masectomy перници се обезбеди удобност и заштита од деца, домашни миленици, & појаси постојано bumping против градите.Треба правото на градите перница по mastectomy хирургија.Додадете нашите удобен перници за да количката сега и нека се започне лекување.Перница Меѓу Градите и Светот – Нашата операција на градите перница е меки топло перниче кое го спречува вашиот градите да бидат задушени со љубов домашни миленици или деца да се обидува да седат во скутот.Возење дома често може да биде тешко, но тоа не мора да биде!Користете го овој порт перница seatbelt маска за да се спречи притисокот додека не го достигне својот дом.Пост-Хирургија Удобност Придружник – за Разлика од други пост хирургија перници, нашиот доаѓа со рамо, рака со лесен-за-прилагодете тока, па тоа ќе остане сит додека крилја' флексибилни клапи поддршка на вашите раце.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Новороденче Памук Перница Бебе Перница U-облик на Памук да се Зајакнат Новороденото се Спречи Рамна Глава Обликувањето

Бебе перници може да го подобри вашето бебе е сон на квалитетот, и вашето бебе да спие подобро.Uоблик на б

DEN 1620.00

Перница In Полиестер Нордиските Дома Спалната соба Троседот Канцеларија Перници Bay Прозорец Декорација Симпатична

Силно чувство за дизајн, мека на допир, тридимензионални елеганција.Перница може да биде ставен на трос

DEN 2169.60

PANGPANGDEDIAN Автомобил потпирачи за глава Вратот Перница Перница,потпирачи за глава Перница со Монтажни сигурносен

Доживеете Вратот Болка : автомобил потпирачи за глава поддржува главата, вратот и рамото, да се релаксир

DEN 1905.60

Бебе Перница, Органски Памук Бебе Заштитна Перница Младата Главата Обликувањето Превенција Симпатична Новороденче

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 215.76