• Новак
Бран Перика За Црни Жени Перу Богородица Човечка Коса Синтетички Перика Еластичен Мраз Свила Headband перика Ниту еден Лепак Никој Чипка Ниту еден Животински Влакна П?

Бран Перика За Црни Жени Перу Богородица Човечка Коса Синтетички Перика Еластичен Мраз Свила Headband перика

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤️[Високо-квалитетни Перика] Тоа е мека и мазна, Без гаден мирис, не ќе падне, нема да биде заврзана, не pilling. 150% густина,тоа изгледа како природна како вистински 100% човечка коса.Долг животен век. ❤️[Напредни изработка] Велкро дизајн го прави да се чувствуваат поудобно да се носат, прилагодливи тока функција (погоден за 21-23 инчи), четири изградена-во чешли им помогне на поправат перика цврсто на главата. ❤️[Подобро корисничко искуство] Ние дизајниравме три различни headbands за вас.Можете да го изберете вашиот омилен стил да се истражуваат свој шарм и ослободување покаже вашето вистинско јас, преку обидот и се менува. ❤️[Исклучителен подарок] Ние сме подготвени 2 коса мрежи, 2 чешли, убава 4 D косата-како водоотпорен веѓа Тетоважи Налепници и DIY фризирање на косата налепници за вас.Stay tuned. ❤️[Добра услуга] Ако вашиот перика доаѓа надвор малку време на употреба,не грижете се.Ова е нормално.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 30 дена нема причина да се вратат.Обидете се тоа .Не постои ризик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Долго Кафеава Перика со Удира Директно Браун Перики за Жените Природен Изглед на Перики со Удира Браун Синтетички

Нашите перики adoptes дише, безбедноста, комфорот материјал.Не притиснете и задржите сува кога у не го носа

DEN 477.60

Природни Црна Перики со Удира за Жени 14 Инчи Синтетички Кадрава Боб Перика за Девојка Природен Изглед Брановидна

1.Квалитет на Материјалот : Топлина risistant(Подолу 183℃ / ℉356) Увезени Синтетички Влакна,Силна Двојно Машина

DEN 191.76

Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени Пред Извлечен Со Природни Косата 150% Густина 10A Бразилецот

13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Човечка Коса Избрани Од Млади Девојки, Суп

DEN 7679.76