• Новак
SPNEC LQGSYT Долго Бран Мода Волна Зимска Шапка со Коса Femal Синтетички Топло Волна Шапка Перика Косата со Плетени Капа Перика Хаубата за Девојка на Отворено

SPNEC LQGSYT Долго Бран Мода Волна Зимска Шапка со Коса Femal Синтетички Топло Волна Шапка Перика Косата со

DEN 2494.08

Достапност
Достапно за нарачка

Боја класификација : здодевни сина.Губење на материјал : висока температура жица.Мат висока температура свила : не-рефлективен не-сјајна, слична на вистински човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Боја класификација : заостанато blue Hair материјал : висока температура wire Wig фризура : долга кадрава hair Features : стилски personality Applicable сцена : shopping Matte висока температура свила : не-рефлективен не-сјајна, слична на вистински човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.*Answer : ___________________________ Note : Мат високи-температура свила не може да биде обоена.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AISI УБАВИНА, Долга Брановидна Перика Мед Русокоса Перики за Жените Синтетички Кадрава Брановидна Перика Средниот

Можете да го носат за секојдневна, партија или cosplay.И фризура дизајн согласно вашите потреби.Должината н

DEN 623.76