• Новак
Andongnywell Краток Кадрава Брановидна Русокоса Чипка Пред Перики за Жените Природен Изглед на Топлина Отпорни на Синтетички Перики

Andongnywell Краток Кадрава Брановидна Русокоса Чипка Пред Перики за Жените Природен Изглед на Топлина Отпорни

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

ФУНКЦИЈА : меки Перика,Синтетички,Со Удира,Природен Изглед на Топлина Отпорни Влакна Изгледа реално, природата, многу убава.КВАЛИТЕТ : Овој краток брановидна боб перика е висока температура отпорни, целосна и мала тежина.Тоа изгледа природно и нежно да се носат.МАТЕРИЈАЛ : Ние Го Избере Висок квалитет, Отпорни на Топлина, Премија влакна.Ви даде повеќе реални природен изглед искуство.УДОБНО : На Дише Нето Ззп Ќе Доброто Ќе се Чувствуваат Удобно Кога Ќе Го Носат, Добар Квалитет Нето Капа И Влакна Се Издржливи Доволно За долгорочна Употреба.ДНЕВЕН : Стилски дизајн, мека на допир со природни прекрасен изглед.Можете да го носат на страните, кои датираат, cosplay, фенси топката, секојдневна употреба итн.За Andongnywell Перика : За Нас : Ние обезбеди разновидност на хемиски влакна коса, перики, ако сте моден љубовен лице, нашите производи ќе биде вашиот најдобар избор, вие користите перики, ќе добие природен изглед.Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно перика производи.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетички Влакна на косата.Дизајн : Лесен и лесно да се носат, нов стил кој заштедува време.Магијата на перика е дека тоа може да се направи што повеќе згодна и секси.Ова е совршена фризура, што го заслужуваат тоа!Големина : големината е прилагодлив и без игли или лента треба да се бара.Тоа треба да се вклопат за повеќето луѓе.Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф.Разликата Разлика : На перика може да стане малку неуредна за време на испорака, ве молиме да не грижете се,само треба да направи некои едноставни третман пред да се носи за прв пат.Пакет се Вклучени : 1 x Перика .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат