• Новак
Пакет - 5 предмети: право Горе Со Пресврт од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина Перика Шампон, Перика Капа & Широк Заб Чешел - Боја: RL1425

Пакет - 5 предмети: право Горе Со Пресврт од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина

DEN 9363.60

Достапност
Достапно за нарачка

Straight Up со Пресврт е дел од Потпис Колекција.ЗАБЕЛЕШКА : Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компјутерски монитори.Fingerstyle за да се постигне најдобар стајлинг резултати.Тоа е лицето за кадрирање перика со тивко се извајани тилот дека карактеристики жилет намали tapering за прилагодена но напнат се чувствуваат.Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ - основата е машина-направи, и косата на целата врвот на перика е страна заврзана еден по еден во текот на целата врвот за природно движење и разделба флексибилност.ОПИС : "го Направите да работи.Answer : ___________________________ NOTE : Ова перика има капа големина на просекот, тоа значи на обемот е appox.Answer : ___________________________ NOTE : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина, врат должина & челото големина.Тип на производ : Перика Производ Тежина : 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат