• Новак
[МУЛТИ ПАКЕТИ СЕ СПРАВИ] SENSATIONNEL АФРИКАНСКИ КОЛЕКЦИЈА KANEKALON AQUATEX ПРЕД-ОБЛОЖЕНИ СИНТЕТИЧКИ ПЛЕТЕНКА 48 / ВОДА-ОТВРАТИТЕЛЕН - 3XRUWA (1PACK, 1B)

[МУЛТИ ПАКЕТИ СЕ СПРАВИ] SENSATIONNEL АФРИКАНСКИ КОЛЕКЦИЈА KANEKALON AQUATEX ПРЕД-ОБЛОЖЕНИ СИНТЕТИЧКИ ПЛЕТЕНКА

DEN 231.60

Достапност
Достапно за нарачка

АКО СТЕ во ПОТРАГА ЗА ИСТА БОЈА КАКО МОДЕЛ НА СЛИКАТА ПОГОРЕ, Постојат различни боја опции кои треба да се избере додека одјавувањето.Боја на производ од моделот не може да биде ист како што се изборот додека се проверува, па ве молиме внимателно двојно проверете дали вашата избрана боја опција е ист како овој модел и боја.АФРИКАНСКИ КОЛЕКЦИЈА X-PRESSION ПЛЕТЕНКА. 3 BUNDLES / 48" СЕКОЈ ПАКЕТ.ВОДА-ОТВРАТИТЕЛЕН КОСА.МАЛА ТЕЖИНА & МЕКА / ТОПЛА ВОДА SET / БРЗО СУШЕЊЕ.SENSATIONNEL АФРИКАНСКИ КОЛЕКЦИЈА KANEKALON AQUATEX ПРЕД-ОБЛОЖЕНИ СИНТЕТИЧКИ ПЛЕТЕНКА / ВОДА-ОТВРАТИТЕЛЕН - 3 XRUWA.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Печат Славна Пурпурна Краток Брановидна Перика за Жените Синтетички Средниот Дел Перика Боб Рамо Должина Кадрава

Материјал : Висока температура отпорни на синтетички firber, restyle на перики подолу 266 Степени Целзиусови.Мн�

DEN 1543.20